System Cerec

System Cerec

Złamany czy pęknięty ząb często wymaga odbudowy w postaci korony zębowej. Pacjenci, którzy zalewie kilka lat temu zmuszeni byli sięgnąć po wspomniane rozwiązanie z całą pewnością doskonale pamiętają, że od chwili pierwszej wizyty w gabinecie stomatologicznym, do momentu założenia samej korony mija z reguły sporo czasu. Dlaczego? Ponieważ zabieg też składał się z kilku etapów. Na szczęście obecnie to już przeszłość. Rozwiązaniem jest bowiem innowacyjny system CEREC.

Nowoczesny, innowacyjny system CEREC to zaawansowane technologicznie rozwiązanie umożliwiające uzyskanie pięknego, zdrowego, a nawet wręcz idealnego uśmiechu w zaledwie… 2 godziny! Nie masz czasu na wielokrotne odwiedzanie gabinetu dentystycznego? W takim razie system CEREC jest rozwiązaniem, które z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. System CEREC umożliwia uzupełnienie braków w uzębieniu, a także stworzenie mostów, koron zębowych i wielu innych rozwiązań, które sprawią, że Twoje zęby na nowo odzyskają utracony blask i zdrowie.

Sam system CEREC jest rozwiązaniem w 100% bezpiecznym, co potwierdziło aż 30 lat doświadczeń klinicznych. Korony zębowe oraz inne elementy wykonane przy użyciu systemu CEREC odznaczają się bardzo wysokim stopniem wytrzymałości i trwałości w porównaniu do innych, szeroko stosowanych typów ceramiki oraz kompozytów. Warto dodać, iż system CEREC oszczędza tkanki zęba, gdyż zebrana zostaje wyłącznie część zęba, którą zniszczyła próchnica. Zdrowe szkliwo oraz zębina pozostają więc nienaruszone i są one swego rodzaju podporą dla uzupełnienia ceramicznego.

Zapraszamy do naszej kliniki - Łódź, Rojna 22
Tel: 570-00-01-02