O nas

Kim jesteśmy?

image_1

Klinikę Stomatologiczną AMIGODENTAL stworzyliśmy korzystając ze swoich długoletnich doświadczeń zawodowych zdobywanych w podczas kształcenia podyplomowego (studia specjalizacyjne i doktoranckie), w trakcie pracy w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, a także na licznych kursach specjalistycznych w USA, Kolumbii, Izraelu, Austrii, Włoszech, Belgii, Szwajcarii.

W trosce o zdrowie naszych Pacjentów oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i twarzowo-szczękowej, implantologii, stomatologii dziecięcej, profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej oraz protetyki i stomatologii estetycznej.

Nasza Klinika to przestrzeń - na niespełna 1/4 tysiąca metrów kwadratowych zaaranżowanych przez architektów oraz absolwentów akademii sztuk pięknych w Łodzi powstała komfortowa poczekalnia, 5 gabinetów stomatologicznych, pracownia radiologiczna, sterylizatornia, sala wykładowa.

 

Jesteśmy specjalistami!

Naszym celem jest, aby Nasza Klinika była przyjaznym miejscem, gdzie wiedza łączy się z praktyką. Każdy Pacjent jest dla nas bardzo ważny, poświęcamy czas, staramy się jak najdokładniej wyjaśniamy.

Nie podejmiemy się każdego rozwiązania- bo i nie każda metoda leczenia jest możliwa i bezpieczna u danego pacjenta.

Plan leczenia dostosujemy indywidualnie- tak, aby efekty naszej pracy mogły funkcjonować jak najdłużej, dając Państwu komfort i bezpieczeństwo codziennego życia.

 

Tworzymy profesjonalny zespół

 • dr n. med. Joanna Jasińska-Piętka
  Specjalista stomatologii wieku rozwojowego
 • dr n. med. Tomasz Piętka
  Specjalista chirurgii stomatologicznej, Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
 • lek. dent. Izabela Talarek
  W trakcie specjalizacji z stomatologii wieku rozwojowego
 • Marta Wrzesińska
  Dyplomowana higienistka i technik dentystyczny

Dlaczego my?

W naszej Klinice diagnozujemy i leczymy na najwyższym poziomie i w szerokim zakresie.
Nie uznajemy kompromisów!

Umów się na wizytę

Zadzwoń i umów wizytę

tel. 570-00-01-02

Możesz umówić się na wizytę przez internet.
Wypełnij formularz lub napisz do nas e-mail: