IMPLANTY ZĘBÓW

IMPLANTY ZĘBÓW

Współcześni pacjenci coraz chętniej decydują się na leczenie implantologiczne, mające na celu odbudowę braków w uzębieniu. Implanty zębów nie odróżniają się od tych naturalnych, są trwałe i dobrze tolerowane przez organizm. Klinika Stomatologiczna „Amigodental”, której siedzibą jest Łódź, prowadzi kompleksowe leczenie implantologiczne. Ważną dziedziną tego leczenia, jest przygotowanie kości do założenia implantów zębów. Częstą przeszkodą jest zapadnięcie się  wyrostków zębowych, na skutek zbyt długiej przerwy miedzy resekcją a uzupełnieniem powstałej luki. Czasami konieczne jest usuniecie wady anatomicznej szczęki lub podniesienie zatoki zębowej, by powstało miejsce na implanty zębów. Kości, które wymagają regeneracji, poddaje się działaniu różnych materiałów syntetycznych i naturalnych (eksplantacji).

Nasza klinika, mieszcząca się w Łodzi, wskazuje konieczność przeprowadzenia zabiegu zawsze w ścisłym porozumieniu z pacjentem, który poddawany jest indywidualnej ocenie medycznej. Taka regeneracja kości i przygotowanie podłoża dla implantów zębowych wydłuża okres leczenia, ale bez niej zębów niemożliwe skorzystanie z tej nowoczesnej metody uzupełnienia brakującego uzębienia. Nasza Klinika, mieszcząca się w Łodzi, świadczy szeroki wachlarz usług, a współczesna stomatologia zapewnia swoim pacjentom bezbolesne wykonanie wszelkich zabiegów, a w tym implanty zębów. Zastosowanie nowoczesnych metod, stosowanych we współczesnej implantologii, umożliwia podniesienie dna zatoki zębowej (sinus lift otwarty i sinus lift zamknięty), dzięki czemu możliwe jest zastosowanie implantów zębowych. Dokonujemy
przeszczepów kości zębów, pobranej z własnego organizmu, przeprowadzamy odbudowę kości, zabiegi eksplantacji, w celu dokonania przeszczepu kości, a także leczenie stanów zapalnych, czyli periimplantitis wokół implantów zębowych.

Klinika w zębów gwarantuje pomyślne wykonanie wszelkich zabiegów i przeprowadzenie pełnego leczenia implantologicznego. Nowoczesne technologie, z jakich korzystamy, sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane zabiegi przeprowadzane są skutecznie i bezboleśnie. Profesjonalne i zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta sprawiają, że poddaje się koniecznym zabiegom bez uczucia strachu, w pełnej życzliwości i zaufania atmosferze. Piękny i zdrowy uśmiech pacjentów, zadowolenie i odzyskanie komfortu życiowego są wizytówkami Kliniki Stomatologicznej „Amigodental” w Łodzi.

Galeria

Możesz umówić się przez internet

rejestracja@amigodental.pl

Godziny otwarcia

Od Pon. do Pt. o 9:00-19:00