O nas

Gdy rano wstajesz i orientujesz się, że uśmiechasz się bez powodu...

Kim jesteśmy?

Klinikę Stomatologiczną AMIGODENTAL stworzyliśmy korzystając ze swoich długoletnich doświadczeń zawodowych zdobywanych w podczas kształcenia podyplomowego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, a także na licznych kursach specjalistycznych w USA, Kolumbii, Izraelu, Austrii, Włoszech, Belgii, Szwajcarii.
Klinika Stomatologiczna Amigodental – miejsce, gdzie wiedza łączy się z praktyką.

Piękny uśmiech i zdrowe, białe zęby stanowią marzenie niemalże każdej, dbającej o siebie osoby dlatego też, oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i twarzowo-szczękowej, implantologii, stomatologii dziecięcej, profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej oraz protetyki i stomatologii estetycznej.

W naszej Klinice diagnozujemy i leczymy na najwyższym poziomie i w szerokim zakresie. Nie uznajemy kompromisów ! Każdy Pacjent jest dla nas bardzo ważny, poświęcamy czas, aby efekty naszej pracy mogły funkcjonować jak najdłużej, dając Państwu komfort i bezpieczeństwo codziennego życia.

Jesteśmy profesjonalistami!

W trosce o zdrowie naszych Pacjentów dostosujemy plan leczenia stomatologicznego indywidualnie, nie podejmiemy się każdego rozwiązania bo i nie każda metoda jest możliwa i bezpieczna u danego pacjenta. Niestety, pacjenci zaniedbują stan swojego uzębienia, doprowadzając do powstania wielu chorób zębów i dziąseł. Warto przy tym dodać, że niektóre z nich zagrażają nie tylko zdrowiu, ale nawet życiu chorego. W celu uniknięcia tego rodzaju dolegliwości polecamy odbywanie regularnych, systematycznych wizyt w specjalistycznej przychodni stomatologicznej AmigoDental.

Zdrowe zęby

Z nami ten cel jest możliwy do osiągnięcia!

Piękny uśmiech

Kropla szczęścia, którą nosisz przy sobie!

Zadowolony pacjent

Satysfakcja, gdy dostaje coś, na co zasługuje!

Zadzwoń i umów się na wizytę

rejestracja telefoniczna +48 570 00 01 02

Możesz umówić się przez internet

rejestracja@amigodental.pl

Godziny otwarcia:
9:00-19:00