LICÓWKI

LICÓWKI

Nieskazitelny, biały uśmiech jest swego rodzaju znakiem rozpoznawczym gwiazd. Niemniej jednak utożsamiany jest on również z osobami zadbanymi oraz – nie ukrywajmy – niezwykle atrakcyjnymi. Niestety, napoje – takie jak między innymi kawa – czy też różnego rodzaju pokarmy częstokroć wpływają na zmianę naturalnego koloru zębów. Warto przy tym dodać, iż jedynie mała część osób posiada naturalnie jasny odcień zębów. Rozwiązaniem problemu mogą okazać się licówki.

 

Czym wobec tego są licówki?

 

Marzysz o pięknym, białym uśmiechu? Wspomniany efekt z powodzeniem zapewnią Ci licówki. W praktyce licówki to nic innego, jak tylko niezwykle cienkie płatki specjalistycznej masy, która mocowana jest na uprzednio oszlifowanym zębie. Kto powinien zastanowić się nad skorzystaniem z zabiegu uwzględniającego wykorzystywanie licówki? Przede wszystkim pacjenci, których uśmiech zdecydowanie odbiega od upragnionego, a więc posiadający liczne przebarwienia, pęknięcia na powierzchni zębów, szpary czy też niesatysfakcjonujący kształt uzębienia.

W naszej przychodni z powodzeniem skorzystasz z usługi, jaką są licówki. Dzięki nim stan twojego uzębienia poprawi się, a ty będziesz mógł do woli cieszyć się pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem. Co istotne to fakt, że licówki zapewnią ci piękny uśmiech na wiele lat bez konieczności wybielania zębów. To wręcz idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie estetykę i idącą z nią w parze wygodę.

Galeria

Możesz umówić się przez internet

rejestracja@amigodental.pl

Godziny otwarcia

Od Pon. do Pt. o 9:00-19:00