Tomograf VATECH PAX 3D

Tomograf VATECH PAX 3D

Twój partner w diagnostyce 3D

Pantomograft Vatech Pax-i 3D wykonuje badania: pantomograficzne, cefalometryczne i tomografia CBCT z szerokim zakresem pól obrazowania najwyższej jakości.

Trzy niezależne sensory: 2D, cefalo, 3D pracujące automatycznie dostosowują się do rodzaju badania, poprzez w pełni zautomatyzowane i intuicyjne oprogramowanie w komputerze operatora.

Zastosowanie systemu „pulse” spowodowało obniżenie dawki w stosunku do tomografii medycznej. Wszyskie pantomografy Vatech skonstruowane zostały i pracuje zgodnie z zasadą ALARA (As Low As Reasonably Achievable – tak mała dawka, jak to możliwe).  Pantomogrfay firmy VATECH zapewniają lekarzom możliwość modyfikacji dawki przez wykonywanie radiogramów dostosowanych do rozmiarów ciała, typu obrazu a nawet dokładne określenie obszaru zainteresowania.

 

Multi FOV cztery pola obrazowania

W zależności od rodzaju badania lekarz ma do wyboru pola obrazowania:5×5 cm; 8×5 cm; 8×8 cm; 12×9 cm. Takie rozwiązanie daje możliwość precyzyjnego doboru pola, które dostarczy właściwych informacji diagnostycznych wybranego odcinka anatomicznego. Linia wzornictwa opracowana przez czołowych światowych stylistów wyróżnia aparat spośród innych aparatów lekkością i precyzją wykonania.

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Ez3D-i powstają obrazy 3D, które można dzielić na przekroje w dowolnej płaszczyźnie – co jest konieczne do określania zmienności budowy anatomicznej. Oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze.

Galeria