Aktualności

2017-08-16

Stworzyliśmy własną politykę jakości

Spełnienie wymagań wszystkich Klientów i ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością to podstawa codziennej działalności naszej Kliniki Stomatologicznej Amigodental.

Więcej

2017-08-16

Korony pełnoceramiczne w Amigodental w 1h

Korony pełnoceramiczne to korony w wykonane w technologii bez metalu. Charakteryzują się wysoką estetyką, biozgodnością, brakiem alergenów. W naszej Klinice korony i mosty pełnoceramiczne wykonywane są w technologii w pełni cyfrowej.

Więcej

2017-08-14

Resekcja wierzchołka korzenia

Zabieg wprowadzony do stomatologii prawie 100 lat temu. Za pioniera resekcji wierzchołka korzenia w Polsce uznaje się prof. Cieszyńskiego. Zabieg resekcji wierzchołka korzenia zęba jest zabiegiem warunkowym tzn. ...

Więcej

2017-07-13

Wszystko o usuwaniu zębów

Usuwanie zębów w Klinice Stomatologicznej Amigodental w Łodzi. Wskazania, przeciwwskazania, techniki oraz przebieg gojenia.

Więcej

2017-07-12

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny

Znane i renomowane w świecie stomatologicznym marki takie jak: Planmeca, Stern Weber, Vista Scan, Sirona, Schick, Labomed, zapewniają na co dzień najwyższe standardy leczenia naszych Pacjentów.

Więcej

2017-07-12

Usunięcie wędzidełka w naszej Klinice Amigodental

Wiązadełko, wędzidełko, wędzidło - to co w końcu? Wędzidełko. Ale w jamie ustnej jest nie jedno, lecz pięć! W artykule przedstawiamy zabiegi dentystyczne z nim związane

Więcej